Monck Custom
Stworzone z miłości do gór i narciarstwa.

Z miłości do gór i narciarstwa, firma Monck Custom tworzy narty dla pasjonatów, oczekujących najwyższej jakości w połączeniu z unikatowym wzornictwem oraz nowoczesną konstrukcją.

 

Koncepcja identyfikacji wizualnej Monck Custom opiera się na prostych i funkcjonalnych założeniach. Jej elementy podstawowe to prosty logotyp, symbol oraz charakterystyczna kolorystyka. Nazwa i forma monogramu inspirowane są szczytem góry Mnich w polskich Tatrach Zachodnich. 

Idea mnicha wędrowca, oddanego swej pracy i powołaniu, odpowiada naszej misji stworzenia nart idealnych.

Staraliśmy się, aby prostota oraz tradycyjne rozwiązania projektowe nadały im ponadczasowy i “dojrzały” wygląd, co ma odróżnić je od podobnych tego typu produktów na rynku. 

 

Podstawowa kolorystyka marki to czerń i biel, które reprezentują elegancję i ponadczasowy styl. Grafika nart nie jest zmieniana co sezon, jak u większości producentów. Dodawane są jedynie kolory, pojawiające się jako akcent w charakterystycznych skośnych aplach, które zostają co jakiś czas uzupełniane. Integralną częścią produktu oraz identyfikacji będą rownież słoje drewna, wykorzystywanego do produkcji nart.

Podobne projekty